Deneme Kulübü

Deneme Kulübü ile ilgili Her Şey

Deneme Kulübümüzle ilgili aklınıza takılan tüm sorular için buradayız.

Deneme Kulübü, öğrencilerin yılda bir kez satın alarak YKS 2025 tarihine kadar 20’nin üzerinde farklı yayından 100’ün üzerinde farklı denemeye fiziksel olarak katılıp akademik durumlarını objektif olarak değerlendirebilecekleri, gerçek sınav ortamını tecrübe edip analizli sonuç sistemiyle diğer öğrenciler arasındaki sıralamalarını görebilecekleri bir deneme uygulama sistemidir.
Deneme Kulübü, YKS’ye hazırlanan 12.sınıf öğrencileri, mezun öğrenciler ve kendini 12.sınıf/TYT’ye erken hazırlamak isteyen 11.sınıf öğrencilerinin tamamına uygundur.
Çankaya Deneme Kulübü ; bir okul ya da dershane değil ; sadece öğrencilere deneme uygulamak ve bunları değerlendirmek üzerine kurulmuş bir eğitim platformudur.
Deneme Kulübüne üye olan öğrenciler belirlenen programla ilk aylarda 2 adet TYT, kasım ayı itibariyle 1 adet TYT ve 1 adet AYT sınavına katılacaktır.
Deneme Kulübüne kayıtlı tüm öğrencilerimize verilen kullanıcı adı ve şifre ile, öğrencilerimiz sınava girdikten saatler sonra online sonuç karnelerine anında erişerek binlerce kişi içerisindeki sıralamarını anında öğrenebilecekler. Bunun yanında öğrencimiz ile paylaştığımız 4 farklı sonuç karnesi ile öğrencilerimiz netlerini, eksik konularını görecek; öğrenme güçlüğü yaşadığı ya da süre sorunu yaşadığı kazanımların analizine ulaşabilecek, kişiye özel hazırladığımız 4 adet Sıfır Hata Fasikülü ve 2 adet kitap ile bu konulardaki eksiklerini kapatabilecek.
Belirlenen program çerçevesinde, YouTube’da ders anlatan eğitmenlerimiz Mert Hoca, Kenan Kara, Vip Fizik Kemal Hoca, Dr. Biyoloji Barış Hoca, Kimya Adası Murat Hoca ve başka konuk hocalarımız tarafından her ay sırayla rehberlik desteği verilen etkinlikler düzenlenecek. Ayrıca yine eğitmenlerimiz Mert Hoca, Oğuz Hoca, Fırat Hoca ve Bestami Hoca tarafından akıllı tahta üzerinde soru çözümleri yapılacak. Bu etkinliklerin programı öğrencilerimize her hafta duyurulacak.

İLETİŞİM BİLGİLERİNİ BIRAK, SENİ ARAYALIM!

Çankaya Deneme Kulübü, Birebir Eğitim Kurumları çatısı altında, Mert Hoca’nın koordinatörlüğünde kurulmuş bir deneme uygulama merkezidir. Amacı, YKS’ye hazırlanan öğrencilerin gerçek sınav deneyimiyle maksimum sayıda deneme çözüp, YKS’de potansiyelinin maksimumuna ulaşmasını sağlamaktır.

25+ YILLIK DENEYİM